טיול בפורשה

על טיול בפורשה היוקרתיים כבר שמעתם? אלפין קלאב מציעה לכם הזדמנות לצאת אל מסע מלהיב בהרי האלפים באירופה, מסע אל מחוזות כפריים קסומים, טירות, ארמונות, אגמים, מסע בו תטעמו את החיים הטובים ותרגישו למשך 5 ימים כמעט כמו מלכים.

את הטיול בפורשה אנחנו מרכיבים בקפידה בעזרת צוות מקצועי המכיר היטב את האזור, החבילה כוללת טיסות סדירות, פנסיון מלא עם מיטב המסעדות באזור, בתי מלון מפנקים, צוות מלווים דובר עברית וגם אנגלית, רכבי פורשה 911 גג נפתח ועוד.

טעימה מבתי המלון במסלול

צוות אלפין קלאב בחר עבורכם מלונות ספא מפנקים ברמה של 5 כוכבים עם שירות בסטנדרטים גבוהים, בריכות ומתקני בריאות, נופים קסומים של הרי האלפים, חדרי שינה מעוצבים, מתחמי ספא ועוד. בסוף כל יום של טיול בפורשה היוקרתית תשמחו לחזור אל בתי המלון המפוארים, ליהנות מארוחת ערב טובה ולבלות בספא ובשאר מתקני המלון.

מה כוללים הטיולים בפורשה?

  1. טיסות סדירות.
  2. מסלול של 5 ימים מתוכנן היטב בהרי האלפים (איטליה, אוסטריה, ליכטנשטיין, שוויץ, גרמניה, צרפת).
  3. אירוח בבתי מלון ספא מפוארים.
  4. מתכונת של פנסיון מלא עם ארוחות במלון ובמסעדות.
  5. נהיגה ברכבי פורשה 911 גג נפתח היוקרתיים (על הנהג להיות עם וותק של כ-36 חודשים ברשיון הנהיגה).
  6. ליווי של מדריכים מנוסים המכירים היטב את המסלול, המדריכים דוברי אנגלית ועברית.

הרי האלפים, נעים להכיר!

הפסגה הגבוהה ביותר ברכס הרי האלפים היא פסגת מון בלאן בגובה של 4,810 מטר. שלגים מכסים באופן קבוע את הפסגות הגבוהות של הרי האלפים, קרחוני ענק משתלבים בנוף הפסגות. הרי האלפים הם נקודת המוצא של הנהרות הגדולים במרכז אירופה, נהרות כמו הריין, הדנובה, הרון והפו מקורם בהרי האלפים. המקום משמש נקודת יעד בעבור חובבי סקי, אתרי סקי רבים ממוקמים בנקודות נבחרות בהרי האלפים.

אם טרם בקרתם בהרי האלפים, אם אתם מאוד אוהבים את האזור, יש לכם הזדמנות להכיר את הרי האלפים בצורה אחרת עם טיול בפורשה יוקרתי ומפנק. צרו קשר עם צוות אלפין קלאב לקבלת פרטים נוספים על המסע המדהים, תאריכי היציאה ומקומות פנויים.

טואול - בניית אתרים