טיול בפורשה באלפים

בין הפסגות המושלגות של הרי האלפים מסתתרת החופשה הבאה שלכם, צוות אלפין קלאב מזמין אתכם לצאת אל מסע מדהים של אושר ועושר. מסעות עם רכבי פורשה באלפים כולל קילומטרים של חוויות מאתגרות, פינוקים, אוויר צח, מסעדות יוקרה, נופים. יהיה זה מסע של פעם בחיים, חוויה בלתי נשכחת, כדאי לכם לחשוב היטב את מי תרצו לקחת אתכם למסע של אושר עילאי.

מסע בפורשה באלפים מתחיל בחיוך ומסתיים בחיוך גדול עוד יותר. אנחנו מזמינים אתכם לייצור קשר לקבלת פרטים נוספים על מסע של רומנטיקה, כיף, רכבי יוקרה, המסעדות הטובות ביותר, בתי המלון הטובים ביותר, טיפולי הספא המפנקים ביותר, כל זאת ועוד אל מול הנופים המדהימים של הרי האלפים באירופה הקלאסית.

מה כולל מסעות עם רכבי פורשה באלפים?

מאות קילומטרים של מסע נהיגה ברכבי פורשה יוקרתיים תוך לינה במלונות ספא יקרים עם מסעדות גורמה ושאר פינוקים. המסע חולף על פני נופי הרי האלפים באירופה, המשתתפים במסע חולפים על פני פסגות ההרים, כפרים ציוריים, אגמים ומרחבים ירוקים עוצרי נשימה. במהלך המסע מלווה אתכם צוות מיומן העומד לרשותכם בכל שאלה או בקשה. כל הרכיבים המרכיבים את מסע בפורשה היוקרתי נבחרו בקפידה על ידי מביני עניין.

בתי המלון במסע

המלונות הנבחרים הם בתי מלון ברמה של 5 כוכבים מתוך רשימת בתי המלון הטובים באירופה, בתי מלון עם שירות ברמה עולמית, בריכות, מתקני בריאות וספא, עיסויים, נופים מדהימים וחדרים מעוצבים ונוחים. הלינה היא בחדרים יוקרתיים עם מיטות נוחות, מצעים יוקרתיים, מיזוג אוויר, מיני בר ויוקרה בכל פינה. הנופים הקסומים שעוטפים את האזור מוסיפים לבתי המלון נופך נוסף של יוקרה וחן.

עוד פרטים על המסע

מסעות עם רכבי פורשה באלפים חולף בגרמניה, שוויץ, ליכטנשטיין, אוסטריה, וצרפת, צוות אלפין קלאב מכין בעבורכם את הקרקע לחופשת יוקרה בכל אחת מהמדינות הללו. מהרגע הראשון ועד לרגע האחרון שלכם במסע אתם נהנים מסטנדרטים גבוהים של איכות ושירות. כל מסע נמשך כ-  5 ימים , המסלול כולל 1000-1200  קילומטר של נסיעה ברכבי פורשה יוקרתיים באלפים. האירוח הוא בבתי מלון יוקרתיים לאורך המסלול יחד עם מסעדות גורמה ושאר פינוקים. שימו לב, על הנהג בו אתם בוחרים לנהיגה להיות עם וותק של כ- 36 חודשים ברשיון הנהיגה .

טואול - בניית אתרים