טיול יוקרה לזוגות באלפים

כל זוגיות צריכה תחזוקה והשקעה, עם טיול יוקרה לזוגות לאלפים לא תוכלו שלא להתאהב. אם אתם מחפשים את הדרך להפתיע ולפנק את בן או בת הזוג מצאתם אטרקציה לזוגות שתבטיח לכם זוגיות מאושרת ומעושרת.

בין הפסגות המושלגות של הרי האלפים מסתתרת החוויה הזוגית הבאה שלכם, חוויה רומנטית משכרת של אהבה עם כל פינוקי היוקרה של בתי המלון הטובים ביותר באירופה. חבילת טיול יוקרה לזוגות באלפים של אלפין קלאב מיועדת לאלו המחפשים ליהנות מהחיים ולטעום את החיים הטובים. הטיולים מתאימים לזוגות צעירים ומבוגרים, ירח דבש, סוף שבוע רומנטי, יום נישואין וכל מאורע אחר.

את מסע בפורשה היוקרתי בהרי האלפים תשמחו להוסיף אל אלבום התמונות שלכם, אל מול הנופים המדהימים של האלפים תצלמו תמונות מדהימות.

מה אנחנו מציעים?

חוויה זוגית רומנטית באירופה הקלאסית  (5 ימים של מסע ברכב פורשה יוקרתי, המסלול מתרכז בהרי האלפים במדינות גרמניה, אוסטריה, ליכטנשטיין, שוויץ ואיטליה). בין הפסגות המושלגות של הכפרים הציוריים בהרי האלפים אתם נהנים מנופים קסומים, אוויר צח, מדובר באחד האזורים היפים ביותר באירופה.

את המסע אתם מלווים עם צוות מקצועי העומד לרשותכם, רכבי פורשה יוקרתיים, אירוח בבתי המלון הטובים ביותר, מסעדות גורמה מצוינות ושאר פינוקים. טיול יוקרה לזוגות באלפים הוא מפגש של יוקרה, רומנטיקה וטבע. תהיה זו דרך נהדרת להכיר את הנופים של האלפים באירופה וגם לטעום את החיים הטובים.

היכן נבקר?

במהלך המסע נחלוף בכמה מדינות, היעדים המרכזיים יהיו מינכן, חבל בוואריה, האלפים, עיירת סקי באוסטריה, אגם צירית, הרי הסילברטה של שוויץ, חבל טירול הקסום ועוד. במהלך 5 היום של המסע תצליחו לבקר בתצפיות הנוף ובנקודות היפות היותר בהרי האלפים לתיירים. הנהיגה היא ברכבי פורשה 911 בין אגמים, טירות, כפרים, מרחבים ירוקים. קשה לתאר במילים עד כמה האזור יפה, מיוחד וגם רומנטי.

הטיפים שלנו ליוצאים למסע

את המסע הזה תרצו לעבור עם אדם קרוב ואהוב, בן או בת זוג עמם תחלקו את החוויה המדהימה הזו. כדאי יהיה להביא מצלמה טובה לצילומים יפהפיים, את כל השאר אנחנו דואגים לספק (החבילה כוללת כבר את האירוח בבתי המלון ואת בחירת המסעדות).

 

טואול - בניית אתרים