טיול רכבי יוקרה לאלפים

טיול רכבי יוקרה לאלפים הוא לא עוד טיול רגיל ושגרתי שאנו בטוחים שכבר יצא לכם לעשות. טיול זה הוא לאוהבי הטיולים, לאוהבי הרכבים בכלל ורכבי היוקרה בפרט, ובעיקר לכל מי שרוצה לחוות משהו חדש ומיוחד.

הרי האלפים הם רכס הרים הנמצא באירופה - גרמניה, שוויץ, ליכטינשטיין, אוסטרליה ואיטליה, בטיול שלנו תעברו בכל מקומות אלו, תסעו בדרכים מפותלות תוך כדי טיול עוצמתי במרחבים הרבים המקיפים את הרכס.


רכבי היוקרה שלנו נבחרו כדי להעניק לכם את חווית הנהיגה הטובה ביותר- רכבי פורשה 911, בעלי מנוע 6 צילינדר,  אשר תקבלו לאחר הדרכה מלאה לתפעול הרכב כדי שתוכלו להפיק ממנו את המירב. דלקים, חניות, מערכת ניווט GPS, מערכת קשר ביניכם לבין מנהל המסע, שירות מטען ברכב כבודה ועוד.

מעבר לכך תטוסו בטיסות סדירות, תשהו במלונות ספא 5 כוכבים, בפנסיון מלא, ותאכלו במסעדות יוקרה בעלות מאכלי גורמה.


במהלך הטיול ילווה אתכם מדריך מסע מקצועי בעברית ובאנגלית, שינווט אתכם במהלך הטיול ותוכלו להיעזר בו בעת הצורך.


כולנו כבר היינו בטיולים רגילים אשר טסנו, שכרנו רכב או נהג והתחלנו לטייל. אבל כמעט אף אחד מאיתנו לא נסע ברכבי ספורט יוקרתיים ועוצמתיים  ברכס ההרים הקסום של אירופה.

לא מדובר בסתם עוד טיול שבו עולים לרכב ומחפשים מה לעשות-כאן, מלווי טיול מקצועיים ובעלי ניסיון רב בנסיעות בכלל ובטיול זה בפרט, על ידי כך הם יעניקו לכם את הטיול המרחיב ידע והיפה ביותר.


אנו לא מתפשרים על הרכבים שלנו, בחרנו את פורשה 911 כי הוא הטוב ביותר לטיול זה, אחד הרכבים  העוצמתיים , היוקרתיים , הנוחים, היפים, הרחבים ובעלי מערכת האבזור הכי טובה שיש המעניקה חווית נהיגה מושלמת.


אתם צריכים לדאוג לרישיון בתוקף, לנהג מעל גיל 25, ואנו נדאג לכל השאר.


טואול - בניית אתרים