מסע בפורשה

הרי האלפים של אירופה ממתינים לכם, המשתתפים הבאים של מסעותינו ברכבי הפורשה היוקרתיות. יש לכם הזדמנות לנהוג ברכב פורשה יוקרתי עם מנוע חזק, ליהנות ממסעדות גורמה אירופאיות, ללון בבתי מלון מפוארים ולהתענג מהנופים היפים ביותר באירופה. המסע במתכונת של פנסיון מלא, כולל טיסות סדירות. ללא ספק, מדובר בחוויה של פעם בחיים, מסע מרגש, מפנק, מסע בו תרצו לנצור כל רגע.

מי מלווה את הטיול?

במסעותינו, מצטרפים אליכם מלווים מנוסים, המכירים היטב את האזור, המסלול והרכבים. הם מספקים מענה לשאלות, הסברים על האזור ונכונים לפתרון בעיות במידה וצצות. לכל אורך המסע אתם בידיים טובות ויש לכם למי לפנות. המדריכים דוברי עברית ואנגלית ברמה גבוהה מאוד.

אלו רכבים יהיו במסע?

את רכבי היוקרה שלנו, אנו בוחרים תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ואמינות. עבור מסעות הפורשה באירופה, בחרנו ברכבי פורשה 911 בעלי גג נפתח. הרכבים הנבחרים תואמים את תנאי השטח ואופי המסע. מדובר ברכב עצמתי, יוקרתי, נוח, מרשים ורחב. רכב עם אבזור פנימי ברמה גבוהה מאוד, המעניק חוויה טובה לנהג ולנוסע שלצידו. נציין כי הנהיגה אינה קשה, כך שאין כל צורך בניסיון או הכשרה יעודיים על מנת להשתתף במסע.

מה באחריותכם?

עליכם לדאוג להגיע בזמן לשדה התעופה (עם המזוודה, כמובן). להציג רישיון נהיגה בתוקף ועם וותק של לפחות 36 חודשים. לא לשכוח להביא מצלמה להנצחת המסע הבלתי רגיל.
את כל הסידורים מול בתי המלון, המסעדות שבדרכים, קבלת הרכבים וטיפולם השוטף ושינוע כבודותיכם מרגע הנחיתה בשדה התעופה במינכן ועד להמראה חזרה הביתה - צוות אלפין קלאב מבצע בעבורכם!!!

מעט על הרי האלפים

מסע בפורשה לוקח אתכם אל אחד האזורים היפים ביותר באירופה. הרי האלפים ממוקמים בדרום מרכז אירופה, הם נכללים בשטח המדינות סלובניה, אוסטריה, איטליה, גרמניה, ליכטנשטיין, שוויץ וצרפת (המסע שלנו עובר ברוב המדינות הללו). הרי האלפים הם האזור החוצץ ומבדיל בין האקלים הים תיכוני שאנחנו מכירים לבין האקלים האירופאי הקר יותר. הרי האלפים חוסמים את הרוחות הצפוניות הקרות של אירופה  וכך מאפשרים את האקלים הים תיכוני שאנחנו נהנים ממנו וכה אוהבים.

טואול - בניית אתרים