מסע בפורשה

הרי האלפים של אירופה כבר ממתינים למשתתפים הבאים של מסע בפורשה היוקרתי, יש לכם הזדמנות לנהוג ברכב פורשה יוקרתי עם מנוע חזק, ליהנות ממסעדות גורמה אירופאיות, ללון בבתי מלון מפוארים וליהנות מהנופים היפים ביותר באירופה. המסע במתכונת של פנסיון מלא כולל טיסות סדירות. אין ספק כי מדובר בחוויה של פעם בחיים, מסע מרגש, מפנק, מסע בו תרצו לזכור כל רגע.

מי מלווה את הטיול?

אל מסע בפורשה מצטרפים אליכם גם מלווים מנוסים המכירים היטב את האזור ואת המסלול, הם יספקו מענה לשאלות, הסברים על האזור ויפתרו בעיות במידת הצורך. לכל אורך המסע תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות, בכל רגע יש לכם למי לפנות.  המדריכים דוברי עברית ואנגלית.

אלו רכבים יהיו במסע?

את רכבי היוקרה שלנו אנחנו בוחרים תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות ואמינות, בעבור מסע בפורשה באירופה בחרנו את רכבי פורשה 911 גג נפתח. הרכבים הנבחרים תואמים את תנאי השטח ואת אופי המסע, מדובר ברכב עצמתי, יוקרתי, נוח, מרשים ורחב, רכב עם אבזור פנימי ברמה גבוהה המעניק חוויה טובה לנהג ולנוסע. מסע בפורשה הוא מסע נהיגה ברכבי יוקרה ברכס הרי האלפים המרהיב. נציין כי הנהיגה אינה קשה, אין כל צורך בניסיון או הכשרה בנהיגת שטח בכדי להשתתף במסע.

מה אתם צריכים להביא אתכם?

את כל הסידורים מול בתי המלון, קבלת הרכבים והמסעדות צוות אלפין קלאב מבצע בעבורכם. כל שעליכם לעשות הוא לדאוג להגיע בזמן לשדה התעופה עם המזוודה, להציג רישיון נהיגה בתוקף של כ - 36 חודשים ומעלה ולא לשכוח להביא מצלמה לתיעוד מסע בלתי רגיל.

מעט על הרי האלפים

מסע בפורשה לוקח אתכם אל אחד האזורים היפים ביותר באירופה, הרי האלפים ממוקמים בדרום מרכז אירופה, הם נכללים בשטח המדינות סלובניה, אוסטריה, איטליה, גרמניה, ליכטנשטיין, שוויץ וצרפת (המסע שלנו עובר ברוב המדינות האלו). הרי האלפים הם האזור החוצץ ומבדיל בין האקלים הים תיכוני שאנחנו מכירים לבין האקלים האירופאי הקר יותר. הרי האלפים חוסמים את הרוחות הצפוניות הקרות של אירופה  וכך מאפשרים את האקלים הים תיכוני שאנחנו נהנים ממנו וכה אוהבים.

טואול - בניית אתרים