אודות

אודות אלפין קלאב

בין פסגות ההרים המושלגים לכפרים הציוריים, מועדון אלפין קלאב מזמין אתכם למסע מלהיב ולהנאה צרופה לאורך מאות קילומטרים של אושר עילאי בהרי האלפים המאתגרים לריגושים של נופים מלהיבים, לפעם בחיים. מסע שנחרת עמוק בתודעה, כאוסף של חוויות המשלבות מסעדות יוקרה, נופים עוצרי נשימה ומלונות ספא ​​יוקרתיים.

מתמחים במסעות רכבי יוקרה

המסע מלווה על ידי צוות מיומן, לאורך מסלול האלפים המאתגר, בין פסגות הרים, אגמים, כפרים ציוריים וכבישים מתפתלים אל מלונות הספא ​​שנבחרו בקפידה. במלונות הספא היוקרתיים ביותר, המאופיינים ברמת השירות הגבוהה ביותר, תוכלו ליהנות מבריכות מפוארות ומתקני בריאות, נופים עוצרי נשימה וחדרי ספא מפוארים לעיסויים חושניים בסוף כל יום.

שילוב של איכות יוקרתית, רכבי פורשה 911 עוצמתיים, נופים מרהיבים מחסירי פעימה ומלונות הספא היוקרתיים, מפיק את המותג היוקרתי של אלפין קלאב.

הצוות שלנו

דוד כהן

בעלים, טכנאי מוסמך

כבעלים של ProCar, דוד יש תשוקה אמיתית עבור כל דבר אוטומטי. הוא שירת כטכנאי רכב במשך 30 שנה וקיבל את ASE טק של נאפה של השנה 3 פעמים.

אלי לביא

יועץ שירות

מאז היום הראשון שלו בבית ProCar, סם סייעה ללקוחות למצוא פתרונות עבור כל הבעיות שלהם לתיקון רכב, והניח אותם בנוח לאורך כל התהליך הזה.

אפרים קישון

טכנאי רכב

דרק הצטרף לצוות D & amp; D בשנת 2008 בתור טכנאי סיכה ועשה את דרכו עד תיקונים כללי ואבחון. תיקון מכוניות ועזרה לאנשים הם התשוקות האמיתיות שלו.

מה אומרים עלינו

פיטר וילסון

אני רוצה להעביר את תודתי על העבודה והתוצאות שהשגת עם הניסן שלי. אני עכשיו לנהוג ברכב שקט ואמין, מגובים על ידי שירות אני יכול לסמוך על.

Eilif Byrnak

ג 'יין ויליאמס

תקשורת מעולה, עבודה בפעם הראשונה בפעם הראשונה בסביבה ידידותית לנשים – לא הרגשתי כאילו הייתי טיפש לשאול שאלות! תודה רבה על עזרתך!

Dianne Smilt

ג'ון סמית

טום וצוותו הם מקצועיים מאוד, תמיד להשלים את העבודה בזמן, והם סבירים מאוד גם כן. אני בהחלט ממליץ לך לכל החברים שלי!

John Smith
Apine CLub